X

Каталог / Ігровий реквізит ПРОДАЖ / Гра Парашут діам 5 м
  • Гра Парашут діам 5 м


    3500.00
    грн

    кількість:

    Матеріал: болонія

    Має 28 ручок
    Упаковано в мішечок

    Реквізит «Парашут»

    Цей реквізит вже давно підкорив серця дітей та ведучих свят. Важко знайти когось, хто б хоч раз не тримав його у руках. І, справді парашут люблять за його універсальність, практичність і «Вау ефект!», що неодмінно виникає, як тільки Ви розгорнете його. З парашутом існує більше ста різних ігор, нижче запропонуємо декілька, що найбільш вдало підходять для святкування Дня Народження.

    • «Море». За допомогою цієї гри легко навчити дітей, як правильно користуватись реквізитом. Для початку запитайте: «хто з дітей, був на морі? А чи хочуть вони на нього знову потрапити? А якщо це зробити прямо зараз?». Для цього море потрібно надути. Аніматор тримає в руках складений парашут, а діти дмухають щосили у його бік. Легким рухом розкриваємо парашут, і просимо дітей взятись за петельки, але так, щоб кожному вистачило (по одній, чи дві). Коли «емоційний вибух» дітей послабне (дайте їм хвилину), спитаємо:  «У моря буває різна погода. Як називається та, коли на поверхні не має жодної хвильки? Вірно – штиль. Коли я скажу цифру «1», ми робимо штиль». Діти ледве, ледве рухають парашут. Продовжуємо далі: «А коли на морі починає дути вітер і з’являються невеликі, але рівномірні хвилі? – Бриз!. Коли я скажу цифру «2» ми піднімаємо парашут знизу-догори і робимо хвилі. А як називається погода, коли море виходить з берегів, підіймаються величезні хвилі і медуз викидає на сушу? – Вірно, під номером три у нас буде «Шторм»». Далі все просто, ведучий просто міняє команди в різному порядку: 3,2,1 або 1,3,2 і т.д. Як правило за цей час діти повністю опановують парашут і подалі можна проводити ігри з більшим семантичним навантаженням.
    • «Морський футбол». Діти тримаються за парашут. Запускаємо в середину парашута легкий м’яч, або повітряну кульку. Об’єднуємо дітей  у дві команди (зліва і справа від ведучого), даємо їм назви. Парашут – це футбольне поле, ворота – це місце поза парашутом. Завдання команд забити гол суперникам. Як це зробити? Потрібно, використовуючи лише парашут, викинути м’яч з «поля», руками торкатися м’яча не можна. Перемагає команда, що забила найбільше голів.
    • «Попкорн». Запропонуйте учасникам, що тримаються за парашут, приготувати Попкорн так, щоб жодна кукурудзинка не випала з нього. Для цього висипте на парашут пластикові кульки і потрусіть його.
    • «Перестановка місць». Гравці тримаються за парашут таким чином, щоб у кожного учасника був свій сектор певного кольору (червоний, синій, зелений, або жовтий). По команді ведучого, наприклад: «Синій»,  парашут піднімають догори і учасники, які трималися за сектор названого кольору міняються місцями, пробігаючи під парашутом.
    • «Твістер». Бажано проводити цю гру на не слизькій поверхні і не у взутті. Ведучий просить дітей стати обома ногами на улюблений колір. Далі змінює кольори і кожен раз діти стають на той, що називає аніматор. Після цього ускладнюємо гру, просимо стати лівою ногою на зелений, а правою на синій (жовтий – червоний, синій-синій і т.д.). Ще ускладнюємо:

    -       Дві ноги і рука

    -       Дві ноги і дві руки

    -       Дві ноги, дві руки, а головою доторкнутись голови сусіда.

    Увага, якщо у Вашому парашуті є отвір, то Ви можете запропонувати по черзі зайти в нього, а учасники створюють «хвилі», при  цьому уявляємо, що ми плаваємо в морі, або танцюємо у бальному платті.

Залиште Ваш коментар